Ömür Boyu Lisanslı E-Ticaret Yazılımı

Yıllık kira bedeli yok, yenileme ücreti yok!

Ömür Boyu Lisanslı E-Ticaret Yazılımı Shopplus ile e-Ticaret sitenizi hemen kurun.

+ Ücretsiz Hemen Aktif Sanal Pos

+ Trendyol Sipariş Entegrasyonu Hediye!

+ n11 XML Ürün Entegrasyonu Hediye!

2009 yılından beri,
Türkiye'nin ilk Ömür Boyu Lisanslı e-Ticaret Yazılımı

Shopplus Lite e-Ticaret Yazılımını satın aldığınızda yıllık kira bedeli ödemezsiniz.Yazılım lisansı ömür boyu sizin olur. Her sene paket ücreti, yazılım kirası gibi ücretler karşınıza çıkmaz. Ayrıca trafik (bandwith) aşımı veya cironuza göre çıkarılan ekstra faturalar ile karşılaşmazsınız.

2009 yılından beri 9.000'den fazla e-Ticaret yazılımı lisans satışı gerçekleştirdik.

Biz 13 yıldır telefon numaralarımızı ve adreslerimizi hiç değiştirmedik. Geçen yıllarda yeni ürünler, yeni markalar ürettik ve kurumsallaştık.
Bizimle bir dönem çalışan veya çalışmaya devam eden her müşterimizin aklında kocaman bir tebessüm bıraktık.

Shopplus e-Ticaret teknolojisini Shopplus ve Shopplus Lite yazılımları ile kullanmış olan bazı referanslarımız.

Boşuna kira ödemeyin. Bir kere satın alın, sizin olsun!

e-Ticaret Yazılımı lisansını satın aldığınızda, yıllık kira bedeli ödemezsiniz.Sitenizin yayınını istediğiniz zaman dondurabilir ve tekrar satın alım yapmaya gerek olmadan mevcut lisansınız ile yayına alabilirsiniz.
Sizin için özel bir teklifimiz var!

Shopplus Ömür Boyu Lisanslı e-Ticaret Paketleri şimdi %20 indirimli!

Kısa süreli teklif sonlanma tarihi : 31 Ağustos 2023


Aklınızda soru işareti kalmasın.

Ömür Boyu Lisanslı e-Ticaret Yazılımı ile alakalı merak ettiğiniz sorular ve cevaplarını inceleyin..

Hayır. Yıllık kira veya yenileme ücreti yoktur. Shopplus Lite e-Ticaret Yazılımı Ömür Boyu Lisans sağlar.

Shopplus Lite e-Ticaret Yazılımında yıllık kira bedeli veya lisans yenileme bedeli yoktur. Satın aldığınız alan adı (domain) üzerinde herhangi bir yıllık ücret ödemeden ömür boyu kullanabilirsiniz.
Hosting ve SSL sertifikası hizmeti Shopplus tarafından verilmektedir. Sunucularımız Netinternet A.Ş. Veri Merkezi'nde bulunup yüksek güvenlik ile korunmakta, Firewall ve DDoS filtre sisteminin bulunduğu güvenlik kombinasyonu üzerinden hizmet vermektedir. Hosting ve SSL Sertifikası için ilk yıl ve sonraki yıllar ödemeniz gereken ücret $95 dır.
Hayır. Size fiziksel olarak bir dosya teslimatı yapmıyoruz. Güvenlik sebebi ile, Shopplus sunucularına FTP veya Dosya Yöneticisi ile erişemez, yazılım fonksiyon dosyalarına ulaşamazsınız.
Shopplus 2009 yılından beri Ömür Boyu Lisanslı e-Ticaret paketi satışı yapan ve Ömür Boyu Lisans etiketini ilk kullanan Türkiye'nin e-Ticaret Yazılımıdır.

Shopplus e-Ticaret Yazılımını satın aldığınızda herhangi bir sözleşme imzalamanıza gerek yoktur. Yıllık, aylık herhangi bir yenileme bedeli ödemezsiniz. Tek gideriniz hosting ve ssl sertifika ücretidir.
Saat 18:00'e kadar yapılan ödemelerde aynı gün içerisinde saat 23:30'a kadar kurulum işlemleri tamamlanmaktadır. Bu saatten sonra yapılan ödemelerde kurulum işlemi bir sonraki iş günü tamamlanmaktadır.
Evet. Mevcut HTML/CSS tasarımınızı veya şu anda yayında olan bir başka altyapıdaki tasarımınızı Shopplus Lite e-Ticaret yazılımına giydirme hizmeti alabilirsiniz. Fiyatlandırma ve detaylı bilgi için İletişim sayfasındaki iletişim formunu doldurabilir veya 0554 976 76 78 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.
Evet. Özel tasarım hizmeti vermekteyiz. Fiyatlandırma ve detaylı bilgi için İletişim sayfasındaki iletişim formunu doldurabilir veya 0554 976 76 78 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.
Hayır. Lisansınız ömür boyu geçerli olduğu için sitenizin yayınını dondurabilir, istediğiniz bir zaman diliminde yeniden lisans ücreti ödemeden tekrar açabilirsiniz.

Eticaret Yazılımı ve eTicaret Scripti hakkında

E-ticaret sitesi kurmak için gerekenler

E-ticaret sitesi kurmak için gereken yazılımlar ise e-ticaret paketleri ve e-ticaret scripti içerisinde mevcuttur. Güvenlik önlemlerine ciddi bir şekilde önem veren, bir e-ticaret sitesinde gerekli her türlü özelliğe sahip olan, ödeme sistemlerini dakikalar içerisinde sitenize entegre eden, alt yapısı sağlam ve kaliteli tasarımlara sahip olan eticaret scripti ve eticaret yazılımı ile birkaç saat içinde sanal mağaza sahibi olunabilmektedir.

E-ticaret, müşterilerine yılın her günü ve saatinde alışveriş yapabilme özgürlüğü sunuyor. “Fiziksel mağaza” ve “çalışma saatleri” zorunluluklarını ortadan kaldırarak işletmeleri de özgürleştiren e-ticaret; aynı zamanda, girişimcilerin kendi işlerini kolaylıkla kurabilme ve yürütebilmelerine de olanak sağlıyor.

Peki büyük fırsatlar sunan ve yüksek kârlılık oranlarına sahip e-ticaret pazarına girerek, ürünlerini dünyanın dört bir yanına pazarlamak isteyen girişimcilerin, bir e-ticaret sitesi kurarken nelere dikkat etmeleri gerekiyor? Ya da diğer bir deyişle bir e-ticaret sitesi nasıl yapılır?

Shopplus, ürünlerini kendi e-ticaret sitesinden satmaya karar vermiş girişimciler için, bir e-ticaret sitesinin nasıl yapılması gerektiği konusunda önemli ipuçları hazırladı.

eTicaret paketi satın alırken seçeceğiniz firmanın kaç yıldır sektörde olduğunu da göz önünde bulundurun:

Shopplus 13 yıldır ömür boyu lisanslı eTicaret Yazılımı üretmektedir. 13 yıldır mobil destek hattı telefon numaramız, sabit telefon hatlarımız, adreslerimiz hiç değişmedi.

E-ticaret hayatınızı sağlam temeller üzerine kurarak, sorunsuz bir biçimde ürünlerinizi pazarlayabilmeniz için öncelikle; mükemmel bir e-ticaret altyapısına sahip olmanız gerekiyor. İyice düşünmeniz gereken bu çok önemli karar ile e-ticaret çözümünüzün hangi model olacağını ve sitenizde yer alması gereken tüm özellikleri netleştirmenizde yarar var. Bu konuları sizin yerinize düşünecek, alanında önemli tecrübeleri olan bir ‘çözüm ortağı’; yani Shopplus ile işbirliği yaparak, bu maddeyi gönül rahatlığıyla listenizden çıkarabilirsiniz.

eTicaret için Ödeme ve Sanal Pos entegrasyonları ile ilgili profesyonel bir altyapı kullanın:

Müşterileriniz farklı ödeme biçimlerini tercih edebileceği için, e-ticaret sitenizde çeşitli ödeme seçeneklerinin bulunmasında yarar var. Bu, kredi kartıyla satış için bankalara sanal POS başvurusu yapmanızı; İyzico, Paytr, Mobil Şube, iPara vb. ödeme sistemleri ve havale/ EFT ile satış için ise şirket bilgileriniz ile gerekli bankalarda hesap açtırmanızı gerektiriyor. Ve eğer kargoyla kapıda ödeme yapılmasını istiyorsanız, tercih ettiğiniz bir kargo firmasıyla anlaşabilirsiniz.

Ya da bu konularda da size destek olabilecek, geniş entegrasyon ve işbirliği seçenekleri sunan bir altyapı sağlayıcı sayesinde; bu ayrıntılarla vakit kaybetmeden işinize odaklanabilirsiniz. E-ticarette hesaba katmanız gereken birçok detayı çözen bir altyapı sağlayıcısı; size hem zaman, hem de çok ciddi ‘maliyet avantajları’ sağlayabiliyor. E-ticaret altyapınız için Shopplus’ı tercih ettiğinizde, hemen sahip olabileceğiniz entegrasyon seçeneklerine göz atmanızı öneririz.

eTicaret Scripti altyapısının kalitesinden, donanım güvenliğinden emin olun:

E-ticaret sitenizin ‘güvenlikli’ ve ‘sağlam’ altyapısı olan sunucular üzerinde yapılandırılmış olması çok önemli. Çünkü ancak sunucularınızdaki gelişmiş güvenlik seçenekleri sayesinde, olası saldırı ve tehditlere karşı ‘ileri derecede korunmanız’ mümkün olabilir. Ayrıca bu güvenlik seçeneklerinde, sitelerin yedeklerinin güncel tutulduğu programların kullanıldığından emin olmanızda yarar var. Ve “SSL şifreleme sistemleri” kullanılarak, ödeme sayfalarındaki kredi kart bilgilerinin de tam güvenliğini sağladığını da doğrulamanızı öneririz.

Profesyonel ve %100 Mobil olarak çalışan ileri seviye yönetim paneli ile eticaret sitenizin tamamına hükmedin:

E-ticaret sitenizi yönetirken hem kolay kullanabileceğiniz hem de birçok ihtiyaçlarınıza rahatlıkla cevap verebilecek bir yönetim panelinizin olmasında yarar var. Çünkü böylece; yeni kategori oluşturma, ürün ekleme, sayfa yapılarını değiştirme ve siteye üye olan kullanıcıları yönetme vb. özelliklerinin tümüne tek bir yönetim paneli üzerinden sahip olabilir ve sitenizde gerektiğinde bu değişiklikleri yapabilirsiniz.

E-ticaret sitenizi kurma sürecinde; işinizi geliştirmek ve büyütmek için ihtiyaç duyduğunuz her konuda yanınızda olup çözüm üretebilen, Shopplus’ın desteğini almanızın size her anlamda büyük yararları var. Üstelik Shopplus e-ticaret yazılımı ve e-ticaret paketleri ömür boyu lisanslıdır ve yıllık yenileme ücreti, yıllık kira bedeli ödemezsiniz.

Devamını Oku